Ned.com.pl - Nowa Europa Development > Aktualne oferty > Dom w zabudowie szeregowej NR 13

Dom w zabudowie szeregowej NR 13

               ZAMIESZKAJ OD ZARAZ !!!

Dom w zabudowie szeregowej nr. 13 jest to nowy budynek mieszkalny na osiedlu „Niezapominajek” położonym w Kępie nieopodal Opola, należy ona do Gminy Łubniany.

Łubniany położone są w północno-wschodniej części województwa opolskiego i graniczą z gminą Dobrzeń Wielki, Turawą, Lasowicami Wielkimi, a od Kępy od Chabrów jest zaledwie 2km. Gmina Łubniany stała się bardzo rozwojową gminą, która jest bardzo przyjazna mieszkańcom oraz sąsiednim gminą. W ostatnim czasie stała się atrakcyjnym rejonem budownictwa jednorodzinnego o niskiej intensywności zabudowy.

Osiedle „Niezapominajek” charakteryzuje się zabudową mieszkaniową jednorodzinną wraz z wewnętrznymi drogami, w otoczeniu terenów niezabudowanych. Teren osiedla jest płaski, atrakcyjny dla budownictwa jednorodzinnego oraz objęty jest aktualnym planem miejscowym. Osiedle znajduje się z dala od dróg tranzytowych, dlatego też charakteryzuje się ciszą i spokojem. W pobliżu znajdują się markety, piekarnia a także przystanek autobusowy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7Sw5_ow19qM[/youtube]

Dom w zabudowie szeregowej objęty jest Księgą Wieczystą o numerze OP1O/00084625/4 i  położony jest na  działce:

Nr. dz.831/49 – nr domu 13– obszar 2,52 ara – segment środkowy

Powierzchnia użytkowa segmentu wynosi 109,80m², a powierzchnia całkowita 211,3m².

Segment składa się z rozbudowanego parteru: salon połączony z kuchnia, toaleta, hall oraz pomieszczenie gospodarcze. Między piętrami znajduje się wnęka, nadająca się na szafę.

Na poddaszu znajdują się: 3 pokoje, łazienka i hall, z kórego można wejść po drabinkowych schodach na wyższą kondygnację, gdzie znajduje się pomieszczenie ok. 30 m2 do ewentualnego zaadoptowania.

Dostęp do drogi publicznej jest zabezpieczony poprzez drogę osiedlową o nawierzchni gruntowej ulepszonej.

Segmenty w zabudowie szeregowej opierają się na projekcie domu KRAB DUO. Jest to dom parterowy z użytkowym poddaszem, który  został wykonany  w technologii tradycyjnej, czyli  Porotherm  25cm i ocieplenie styropianowe 10cm, dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną. Wykonane jest pokrycie dachu wraz z orrynnowaniem oraz systemem odprowadzającym wodę deszczową do rowu melioracyjnego, elewacja wykończona tynkiem mineralnym.
Teren wokół budynku rozplantowany, ogrodzony wykończony elegancką kutą bramą wjazdową wraz z instalacjami. Wjazd na posesję wykostkowany.

Segment posiada rozprowadzoną instalację elektryczną wykończoną włącznikami firmy BERGER wraz z instalacją wodno-kanalizacyjną (TECE wielowarstwowe), teletechniczną oraz grzewczą. W budynku zostały wykonane wylewki podłogowe pokryte kaflami,panelami oraz wykładzinami dywanowymi. Tynki wewnętrzne pomalowane na kolor biały, ogrzewanie podłogowe w łazienkach. W budynkach zostały zamontowane systemy kominowe firmy Schiedel Rondo Plus wraz z kominkiem .Stolarka okienna PCV ( o parametrach K 1,0) z parapetami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi. Na tarasie i balkonach wykonano kute balustrady. Granica działek przy budynku przebiega przez ściany nośne segmentu.

Inwestycja realizowana jest zgodnie z wymogami prawa budowlanego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 515 100 424 lub na adres  iwona_wac@op.pl

Zapraszamy na krótki spacer http://www.youtube.com/watch?v=7Sw5_ow19qM

Lokalizacja osiedla